Śniłeś o idealnej sylwetce, jednak niełatwo o taki rezultat? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

opony zimowe 205

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najodpowiedniejsze aktywne pierwiastki zdarzają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki właśnie mocno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ skutki naszych treningów. Cerberus umożliwi Ci stworzyć mięśnie ze stali i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i siły jeszcze nie nie było tak banalne oraz mocne.
Cerberus

Jeżeli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który idzie na konwersję androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ów znaczy zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest skutecznym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i chroni poziom testosteronu na górnym stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj razem z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak wykorzystywał w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Pokazało się, iż istnieje tendencje do organizowania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad swoim ciałem i doborem zdrowej diety nauczyły go jako właściwie troszczyć się o siebie. Tę myśl przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to wyjątkowy mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )