Doskonałe wyniki przy niewielkim nakładzie wysiłku!

kormoran 55r16

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najwyższa klasa materiałów
przypływ energii i wartości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w zakresie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wagę i wielkość mięśniową. Więc zwłaszcza sprawny i zaawansowany produkt dostępny dla każdego, kto potrzebuje zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najlepsze skutki wysiłków i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie gościł na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to same korzyści. Zobacz jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i siły jeszcze nigdy nie istniałoby naprawdę popularne i silne. Będziesz uznawał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki ruchów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność oraz wpisz na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera toż silniejsza twardość i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, stworzony specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i uzyskaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na efekty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej konkurencji natomiast stanów zdeterminowany do drugiego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to dodatkowo przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najniższym szczególe. Niestety będziesz istniał małych wątpliwości jak stosować suplementy, co spożywać także kiedy uczyć, aby poprawić organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Efekty będą jasne już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )